ПРО ТМ FRESH LOOK

Препарати FRESH LOOK є продовженням професійної лінії, мають високий

вміст активних компонентів, але призначені для домашнього догляду і включають в себе повну лінію догляду за обличчям і тілом.

Основу складають плантомінерали - суміш кристалічних солей Мертвого моря та ефірних олій; морські водорості, ексклюзивні олії, рослинні екстракти та вітаміни.

Активний мінеральний комплекс містить понад 100 мінералів, солей та мікроелементів.

Вони регулюють біохімічні процеси і покращують основні фізіологічні показники шкіри.

У поєднанні з передовими технологіями це дає приголомшливий ефект впливу на шкіру, сприяючи інтенсивному зволоженню та регенерації.

У виробництві косметики зведено до мінімуму, а в деяких засобах не використовуються зовсім консерванти, емульгатори, синтетичні ароматизатори та барвники.

Всі препарати проходять лабораторні тести на алергію та подразнення шкіри.

Основною концепцією FRESH LOOK є принцип потрійної дії::Оновлення - м'яке та ретельне відлущення мертвих клітин верхнього шару епідермісу для стимуляції відновлення шкіри. Допомагає ущільнити епідерміс, підвищити тонус шкіри, зробити її більш пружною, покращити колір обличчя, зробити його більш рівним, значно зменшити почервоніння, викликане пошкодженими капілярами (купероз).

Осмос - шкіра - це напівпроникна мембрана, крізь яку можуть проникати волога та корисні речовини, втягує осмотичним тиском, яке виникає завдяки різної концентрації мінеральних солей, що містяться в шкірі і в препараті, нанесеному на її поверхню.

Захист - першорядне завдання турботи про шкіру. Будь-яку шкіру необхідно оберігати від фотостаріння і шкідливого впливу вільних радикалів.

Засоби для жирної шкіри знімають запалення, заспокоюють, захищають від бактерій.

Косметичні препарати для сухої шкіри забезпечують утримання вологи і бар'єрний захист.Історія бренду >>