Про магазин

Оформити замовлення косметики Fresh Look можливо цілодобово в режимі on-line. Крім того у Вас є можливість проконсультуватись телефоном або по Viber з 10 до 18 години з понеділка по п'ятницю, або задати питання через форму зворотнього зв'язку на сайті. Замовлення що надходять, обробляються в стислі терміни, що дозволяє оперативно організовувати їх відправлення.

Акції, система знижок, бездоганний сервіс, можливість отримати професійну консультацію – все це робить наш інтернет-магазин незамінним.

Ціни вказані на сайті завжди актуальні, і під час оформлення замовлення, якщо Ви щось поклали в "Корзину" то запевняємо Вас, що цей товар 100% є в наявності 


Система знижок! 
Ми цінуємо своїх клієнтів! Для постійних покупців існує система знижок. Зробіть перше замовлення на суму від 500 грн. та відразу отримайте знижку 5%!  А при замовленні товару більш ніж на 1000 грн. Ви отримуєте знижку вже 10%! 

При реєстрації на сайті (КЛІЄНТ-ЦЕНТР (Реєстрація)Ви зможете відстежувати історію своїх замовлень, отримувати повідомлення про знижки та акції. 

Після реєстрації, та після досягнення суми Ваших замовлень більше 1000 грн. Ви автоматично отримуєте постійну знижку 10%!

Ми завжди на зв'язку! 
Ви можете написати нам листа через форму зворотнього зв'язку, або подзвонити нам телефоном (096) 022-00-85 та (044) 592-88-05.

Режим роботи.
Оформлення замовлення on-line можливо цілодобово. Задати питання, отримати консультацію, оформити замовлення в телефонному режимі - з понеділка по п'ятницю з 10 до 17.


Отримання замовлення.
Всі наші товари продаються з доставкою до відділення Нової Пошти по всій Україні. Всі замовлення, що надійшли до 16:00 оброблюються та відправляються в той самий день, щоб наступного дня Ви могли отримати Ваше замовлення у відділенні Нової Пошти. Більш детальна інформація про доставку тут.