Про магазин

Оформити замовлення косметики Fresh Look можливо цілодобово в режимі on-line. Крім того у Вас є можливість проконсультуватись телефоном або по Viber з 10 до 18 години з понеділка по п'ятницю, або задати питання через форму зворотнього зв'язку на сайті. Замовлення що надходять, обробляються в стислі терміни, що дозволяє оперативно організовувати їх відправлення.

Акції, система знижок, бездоганний сервіс, можливість отримати професійну консультацію – все це робить наш інтернет-магазин незамінним.

Ціни вказані на сайті завжди актуальні, і під час оформлення замовлення, якщо Ви щось поклали в "Корзину" то запевняємо Вас, що цей товар 100% є в наявності 


При реєстрації на сайті (КЛІЄНТ-ЦЕНТР (Реєстрація)Ви зможете відстежувати історію своїх замовлень, отримувати повідомлення про знижки та акції. 


Ми завжди на зв'язку! 
Ви можете написати нам листа через форму зворотнього зв'язку, або подзвонити нам телефоном (096) 022-00-85 та (044) 592-88-05.

Режим роботи.
Оформлення замовлення on-line можливо цілодобово. Задати питання, отримати консультацію, оформити замовлення в телефонному режимі - з понеділка по п'ятницю з 10 до 17.


Отримання замовлення.
Всі наші товари продаються з доставкою до відділення Нової Пошти по всій Україні. Всі замовлення, що надійшли до 16:00 оброблюються та відправляються в той самий день, щоб наступного дня Ви могли отримати Ваше замовлення у відділенні Нової Пошти. Більш детальна інформація про доставку тут.