ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Продукція торгівельної марки FRESH LOOK виробляються на заводах косметичної компанії ANNA LOTAN LTD. в одному з наймальовничніших районів Ізраїлю - Кесарії. 


Природа Ізраїлю багата природними речовинами, необхідними в косметології. Тому неодмінно повинна була знайтися така людина, яка б допомогла обернути ці багатства на благо. Цією людиною і стала Анна Лотан, яка створила новий напрямок в косметології - «космецевтику».

Анна Лотан - вчена зі світовим ім'ям, засновниця школи косметології Ізраїлю, провідний експерт в області косметології, косметичної хімії, біології, володарка багатьох патентів на унікальні косметичні препарати, авторка всесвітньо відомих методик лікування проблемних станів шкіри, таких як акне, себорея, купероз та інших.

У професійних колах Анна Лотан широко відома, як авторка унікальної методики

«Прохолодного гідрування». Цей унікальний метод дозволяє проводити очищенняу шкіри безболісним, більш дбайливим шляхом, без попереднього розпарювання.

Компанія Анни Лотан вперше стала використовувати фруктові кислоти не тільки в косметологічних, а й в лікувально-профілактичних цілях.

Розроблені лабораторіями Анни Лотан препарати успішно застосовуються при себореї, акне, псоріазі, куперозі та інших шкірних захворюваннях, а також для профілактичного косметичного догляду.

Колосальний досвід більше 50 років і професіоналізм Анни Лотан дозволили створити одну з найвідоміших салонних марок.

Про TM Fresh Look >>